Lyrics - texty+překlady písní

Demi Lovato - Back Around text+překlad

20. března 2013 v 14:26 | roxanne
Panebože!!! Jak je možné, že jsem nevěděla o existenci téhle písničky?? Jsem z toho na větvi.Zvlášť ještě teď mám nějakou Demi fever, tak jsem z toho úplně hotová!:D Patří ještě k nějakým bonusům alba Don't forget, je taková rocková a já jsem se do ní zamilovala na první poslech. Miluju rockovou Demi! Chtěla bych více rocku na tom novém albu.


What did I do to deserve this?
Tell me the truth and don't lie
You're pretty good at that but, no not this time
You walk around like you run the world,
Running your mouth, and talking about me now,
They think that you're the perfect girl,
There gonna see everything so get back

[Chorus:]
It's gonna come back around
You know that this town is just too small and I'm too tall to take this again
You're just too adverse but I got news
You know you're just gonna lose
Everything and everyone that mean so much to you.

Selena Gomez - I Won't Apologize (text + překlad)

16. prosince 2012 v 14:32 | roxanne
Novinek na přidávání je ještě dost, ale tady je taková menší vsuvka:) Dnes v PLL hrála tahle písnička a tak mě navnadila na to, pustit si zase Kiss and Tell od Seleny. Já to album miluju, prostě pop rock, škoda že u toho nezůstala no, všechny disney stars přešly od pop rocku ke komerčnější hudbě. Jediná Ashley Tisdale to měla naopak, což oceňuju:). Taky mi tohle album strašně připomíná léto a prázdniny:) Sice teď nemám potřebu na ten pocit, spíš Vánoce teď, ale je to fajn:)
Spolu s písni Stop and Erase(kterou už jsem dříve přidala) miluju tuhle nejvíc z toho alba

You had me to get her.
And here, I thought it was me.
I was changin', arrangin' my life to fit your lies.
It's all said and all done.
I gave it all for the long run.
Can she say the same thing?
I guess this is good bye and good luck.
(I can't be what you want me to be.)

I'm sorry for changing.
I'm sorry it had to be this way.
Believe me, it's easier just to pretend.
But, I won't apologize for who I am.

Hayden - Wake Up Call text + překlad

6. července 2012 v 16:13 | roxanne
Tuhle písničku Hayden nahrála s klipem jako reklamu pro Candies. Je to jedna z mých oblíbených letních písní a videoklipů. Pamatuju si, jak jsem to pár let zpátky poslouchala právě o prázdnincáh, to léto, co jsem Hayden přidala na blog:) Krásný pocit, který se vrací vždy, když na to koukám znovu. Prostě miluju vždycky ten začátek, když přidám novou celebritu:D. Teď přidávám text s překladem, který tady ještě není.


You don't buy me flowers
You don't buy me drinks
You don't drive me anywhere
but totally insane
We used to talk for hours
until the night was through
but recently your ego
is going through the roof

Maybe you need a wake up call
Cos' you're too comfortable
You think because you're bad you
don't have to work at all

You me at six - Fireworks text+překlad

8. června 2011 v 20:06 | roxanne
Omlouvám se, že ted moc nepřidávám, nějak se mi do toho nechce, tak tu moc nejsem.Taky ten slibovaný rozhovor jaksi stojí, ale bude tu, zkusím se do toho dokopat:D. Ale teď jsem vám přeložila písčniku.Je od kapely ''You me at six'' a je to zase jedna z těch pomalejších a smutnějších, ten text mě velmi zaujal.Jinak tuhle kapelu mám moc ráda, mají skvělý songy, spíš více rychlejších.Jsou skvělí;) Pokud se vám líbí tahle pomalejší, tak si pusťte ještě Always attract, ta je podobná a text má taky skvělý! Snad to pro vás bude další inspirace co poslouchat;)


So this is the end of you and me
We had a good run and I'm setting you free
To do as you want, to do as you please
Without me

Remember when you were my boat and I was your sea?
Together we'd float so delicately
But that was back when we could talk about anything

Evanescence - Where Will You Go text + překlad

1. května 2011 v 22:44 | roxanne
Připravila jsem si pro vás další překlad.Tahle píseň Evanescence je ze staršího alba Origin a je jedna z mých oblíbených(hlavně zvýrazněná část;).Podnět k jejímu přidání ale vznikl z nedávné situace...no řekněte sami, nepřipomíná vám ten text někoho..?? no a vůbec, takhle to bývá...


You're too important for anyone
You play the role of all you long to be
But I, I know who you really are
You're the one who cries when you're alone

[Refrén:]
But where will you go
With no one left to save you from yourself
You can't escape
You can't escape

Paramore - Decoy text + překlad

21. dubna 2011 v 19:06 | roxanne
Mám prázdiny, nejspíš i jako vy ostatní, tak je využívám k učení a mezi tím odbíhám na PC na kratší či delší dobu.Tuhle pauzu využiju k tomu, abych vám tady přidala další píseň od Paramore♥
Písnička Decoy je B-side k albu Riot a já ji poznala díky live koncertům Paramore a prostě jsem si ji zamilovala (jako všechny ostatní že :D). Poslouchala jsem ji vždy jen z koncertů ale dnes jsem si nějak pustila studiovou verzi a je naprosto boží..na DVD Final Riot hraje ta instrumentální část refrénu u menu;)
Ta melodie je perfektní a strašně energická čemuž ještě přidává ten netradiční text...alespoň mně příjde netradiční, je takový bezcitný, pomstychtivý, přitom ale není zlý, prostě odezva na vlastní špatný zážitek či křivdu(z mého pohledu).A to se mi strašně líbí! Tady přidávám ''oficiální'' video z Final Riot tour a taky jak to zní ve studiové verzi ;)
Close your eyes and make believe
this is where you want to be
Forgetting all the memories,
try to forget love cause love's forgotten me
Well hey, hey baby, it's never too late
pretty soon you won't remember a thing
And I'll be distant, the stars reminiscing
Your heart's been wasted on me

Paramore - Decode text + překlad

23. února 2011 v 20:28 | roxanne
Chtěla jsem vám doplnit novinky, ale už na to zkrátka nemám sílu, dodělám to zítra.Místo toho vám sem dám překlad další písně.Víte, nedokážu určit svůj nejoblíbenější song od Paramore, často se mění a je jich hlavně hodně.Ale můžu říct, že tahle se právě střídá na tom topu.Prostě ji miluju.Je geniální a dokonalá.Taky vždycky když hraje, mám chuť se podívat na Twilight.No i když ten text jako celek mi na Twilight nikdy moc neseděl, spíš jen nějaké úseky.Teď v něm hlavně ale vidím hodně jiný význam...po odchodu Joshe (a Zaca) z kapely, přes který se stále nemůžu přenést, vidím taky ten význam fakt v každé jejich písni(člověk si to vždycky najde, často i tam, kde to vůbec není že), ale nechme to být...projdu si tímto špatným obdobím, bude mi fajn, pak se to vrátí, pak to zase bude lepší.....nemá smysl to rozpitvávat, bohužel my s tím nic neuděláme.Poslech těch písní mi to moc neusnadňuje, ale poslední dny stejně nemůžu poslouchat nic jiného, no topím se v tom.Tady je dokonalá písnička, taky s úžasným videoklipem...aaach..nemůžu se nabažit:'(♥
How can I decide what's right?
When you're clouding up my mind
Can't win your losing fight
all the time

Now can I ever own what's mine?
When you're always taking sides
You won't take away my pride
No, not this time
Not this time

Ellie Goulding - Your biggest mistake text + překlad

14. ledna 2011 v 23:26 | roxanne
Tuto slečnu jsem poznala v létě díky Disney Chanelu.Ted jsem se k ní po delší době vrátila a její hudba mě ted zaujala víc, než předtím.Myslím, že to není něco, co se vám zalíbí na první poslech, ale když tomu dáte šanci, tak si to oblíbíte:). Má takový zajímavý styl, taneční ale zajímavý.Mám ráda její dva singly Starry eyed a Guns and Horses.Sem jsem se ale rozhodla dát písen, kterou jako singl nevydala.Je skvělá.No a líbí se mi ten text.Teda některé části, protože tady jsou samé metafory, kterým zas tak dobře nerozumím(ale vykládám si je prostě po svém nějak).Tím překladem si vůbec nejsem jistá, a podle mě to mám špatně:D, nevím jak je to myšleno správně, ale detail.Tady je ta píseň, rozhodla jsem se tady dát video ze živého vystoupení, Ellie je tak strašně milá:)) jinak fakt se mi líbí všechny songy na jejím albu Lights(momentálně musím pořád poslouchat Wish I stayed).Má úžasný hlas, takový příjemný:)


Take cover
Signs don't show
You drove me off the road

But you let go
Cause your hope is gone
And every question fades away

Florence + the Machine - Cosmic Love text + překlad

12. ledna 2011 v 20:27 | roxanne
Bože, tohle je tak dokonalá nadpozemská písnička♥! Při jejím poslechu jste jak v jiném světě a když se zaposloucháte do textu, jste zaslepeni tou hlubokou láskou stejně, jak se tam zpívá...jsem z ní vedle:) Nemám co říct, ta píseň a ten název Cosmic love, to mluví samo za sebe;))
Jé a má i videoklip..no tak ten je taky jak z jiného světa, dokonalý!!:)


A falling star fell from your heart
and landed in my eyes
I screamed aloud, as it tore through them,
and now it's left me blind

The stars, the moon, they have all been blown out
You left me in the dark
No dawn, no day, I'm always in this twilight
In the shadow of your heart

Aloha From Hell - Fear Of Tomorrow text + překlad

5. ledna 2011 v 17:24 | roxanne
Tuhle kapelu možná budete znát z E2 a nebo t-music.Jsou z Německa, ale zpívají (díkybohu) anglicky.Jejich první singl byl Don't gimme that a pak taky Walk away.Obě ty písničky miluju, ale od prvního poslechu jsem se nejvíce zamilovala do této písně, melodicky a především textem, který je úplně....úžasný prostě.Vždycky nad ním sama přemýšlím a dotkne se mě u srdce.Jinak kapela vydala 1 album a včera jsem zjistila, že v červenci 2010 se rozpadli.Je to škoda, protože byli podle mě jedna z nejlepších kapel tohoto stylu(jakože styl hudby + složení - zpěvačka v čele) Každá jejich píseň zvlášt se mi strašně líbí.Ještě tady určitě dám jednu, v blízké době.
 A musím ještě dodat, čeština má takovou nevýhodu při překladu písní, že rozlišujeme rody - jako ženské/mužské - a to pak těžko říct, jestli to zpívají o klukovi, nebo holce, když se obracejí v textu na něj jako 'You' - chápete.Takže to většinou dělám tak, že když zpívá holka, překládám text do mužského rodu a naopak.Ale v té angličtině je to lepší, že to můžou zpívat prostě obecně..


Sometimes you seem so happy, so happy to me
But I know behind your smile is a face I cannot see.
When you're feeling all alone and no one seems to care
You cry for all the things you've lost and wonder why you're here.

Paramore - Let this go text + překlad

27. prosince 2010 v 22:44 | roxanne
Dneska mám docela špatnej den...od rána do večer se vyvíjí stále k horšímu a poslední kapka bylo zjištění, že z Paramore odcházejí Josh a Zac Farro.Já nemám sílu se k tomu nějak vyjadřovat, jen mi tečou pořád slzy...ještě nedávno jsem si říkala, že to nezvládnu, kdyby se Paramore rozpadli, a teď tohle!Naštěstí se nerozpadá kapela, Hayley(mimochodem, dneska slaví 22.narozeniny, takže jí přeju všechno nejlepší:-*), Taylor a Jeremy pokračují a chystají nové album, ale stejně to byla strašná rána.Zac a Josh byli totiž spolu s Hayley zakladatelé kapely a ted, když oba odcházejí....to nejde prostě :'-( ...a hlavne Joshe uplně miluju...spolu s Hayley jsem ho měla nejradši...po nich Taylora, alespon ten tam zůstává.
No nic, fakt už na to nemám sílu....přidávám song, z jejich prvního alba All we know is falling a je to písen Let this go....:'-(:'-(


Maybe if my heart stops beating
It wont hurt this much
And never will I have to answer again to anyone?

Please don't get me wrong

Selena Gomez - Stop and Erase - text + překlad

16. prosince 2010 v 22:06 | roxanne
Selena má všechny písničky úžasné.A tahle je jedna z mých nejoblíbenějších.Neříkám nejoblíbenější, ale je uplně nahoře.Když začne hrát tak se cítím fajn...je úžasná.Nemusím ani psát, že hlavně ten text je skvělej:) Prostě není to žádná obyčejná story o lásce, jak je třeba A year without rain..takových je hodně.Vidím to tak, že tahle píseň je o nalezení síly k tomu, abyste se něčemu konečně postavili! A takové pocity to ve mě taky probouzí, když ji poslouchám..cítím se silnější;)


You think you know me so well
You put me down, it builds you up
You're kicking me around
You just can't get enough

The Pretty Reckless - Superhero text + překlad

14. prosince 2010 v 17:35 | roxanne
Konečně se dostávám k překladům songů The Pretty Reckless.A překvapivě začínám mén známou písní, a to proto, že mě zrovna uplně chytla a strašně se mi líbí nejen text ale hlavně i melodicky.Je taková úžasná...cítím se zvláštně. Je totiž více méně depresivní..asi taková beznadějná ale tou melodií znamená i něco víc, než beznaděj..neumím to vysvětlit..momentálně ji musím poslouchat pořád dokola.Takže Superhero ;)
a zase je to nějak posunuté v jiné tonině, je to moc vysoké..a všechno, nechápu to na tom youtube :-O nebo nechápu proč to tak mám, nevím jeslti i vy,??


All alone again
searching for something
there's no one left to save me now
I won't be afraid
I just thought you'd catch me
but you're not here to save me now
I've had my share of criminals
and you're no different from them all

Taylor Swift - If this was a movie text + překlad

30. listopadu 2010 v 19:12 | roxanne
Překvapivě jsem ted zjistila, že tahle úžasná písnička není na albu Speak now ale je na Speak now deluxe (mám totiž jen to, tak jsem to nevěděla). V těchto zimních dnech, kdy sněží mám prostě náladu na tuhle hudbu...nevím proč..včera jsem měla strašnou chuť pustit si Carrie Underwood...dnes zase Taylor Swift.To její nové album se mi moc líbí.Bylo dokonalé poslouchat ty krásné písně a sledovat jak venku poletuje sníh a do toho ještě svítí sluníčko...jakoby z nebe padaly třpytky.Nabírala jsem do plic ten ledový vzduch, který jen příjemně chladil..a cítila jsem se fajn.Jako v jiném světě...kde je všechno ok.
Líbí se mi všechny písně z toho alba, ale pro teď jsem si vybrala tuhle.Moje další oblíbené jsou zase pomalé:D samozřejmě ne všechny, ale nejradši mám Innocent.ASi nejoblíbenější píseň od Taylor-z těch pomalých hlavně.Ovšem slibovala jsem, že příště už tady tak pomalá píseň nebude.Ona je tahle stejně pomalá, ale ne tak extrémně;) Je moc hezká.Text je takový jednoduchý..ale líbí se mi, protože je to tak pravda, ve filmech je vždy všechno jednodušší...

BTW - nechápu proč, ale všechny verze této písně na youtube jsou posunuty do jiné toniny než originál.Bud jsou moc vysoko, nebo zase nízko(jako tahle)..takže si radši stáhněte normální verzi.štve mě to:D zní to divně


Last night I heard my own heart beating
Sounded like footsteps on my stairs
Six months gone and I'm still reaching
Even though I know you're not there
I was playing back a thousand memories baby
Thinkin bout everything we've been through
Maybe i've been going back too much lately
When time stood still and I had you

Switchfoot - 'You' text + překlad

28. listopadu 2010 v 12:30 | roxanne
Vážně se omlouvám, že tady zase dávám takovou pomalou písničku:D.Opravdu neposlouchám jen takové...příště už budou snad jiné:D...Tuhle píseň znám z krásného filmu 'A walk to remember' s Mandy Moore a Shanem Westem (on je úžasný:).Je to drama a na šla jsem ho v seznamu filmů, které vás rozpláčou. A píseň - Je to taková ta písnička, kterou můžete celý den poslouchat v kuse a dělat u ní cokoliv..je skvělá, klidná. A text má hezký samořezjmě..není toho v něm moc, ale stačí to.Je to snad o tom, že všechno dobré nechází v druhém člověku a proto jej potřebuje.
   Jinak dnes už je 1. adventní neděle:-O ..ten čas tak letí.Musím dnes udělat adv. věnce:D Za chvli už jdu na to;)


There's always something in the way
There's always something getting through
but it's not me
it's You, it's You

Evanescence - Hello text + překlad

22. listopadu 2010 v 18:21 | roxanne
Taky od Evanescence tohle nebude jediná písnička co tady přidám.Miluju je, miluju jejich písně a jejich texty. Existuje velká spousta smutných a depresivních písní, každá jinak.Pro mě je ale tohle nejdepresivnější písnička, kterou jsem kdy slyšela.Není v ní žádná naděje, je strašně temná a smutná.Někdy mám na takové opravdu náladu.Kdysi jsem na internetu četla, o čem jsou písně Evanescence, a u této bylo napsáno, že ji Amy napsala pro svou sestru, která zemřela :(.Strašně smutný.No, poslech na vlastní riziko;)

Playground school bell rings again
Rain clouds come to play again
Has no one told you she's not breathing?
Hello I am your mind giving you someone to talk to
Hello

Angela McCluskey - I'm Not The Girl lyrics + překlad

18. listopadu 2010 v 18:54 | roxanne
Určitě už jste viděli (a ne jednou) úžasné podzimní reklamní spoty na Tv prima. Opravdu mně s každým novým nápadem příjemně překvapují (pokud jde o spoty apod., protože např. VIP zprávy, kvůli kterým dávají Přátele jen o víkendu, mě štvou..).Jejich spoty jsou čím dál lepší.Ne jen graficky-vždy úžasně vystihnou atmosféru, ale taky tam mají vždy úžasnou hudbu, která mi pak připomíná jednotlivá období, ve kterých je vysílali:).Některé melodie mě začaly později už trochu lézt na nervy, ale ta nejnovější-podzimní píseň, se mi líbila čím dál víc.Pokaždé si broukám její melodii.Tak jsem si na informacích zjistila, o jakou píseň jde.A je fakt úžasná..ještě lepší než jsem čekala...protože většinou se mi líbí jen ty úryvky, co tam použijí, ale tahle je boží uplně celá.Takže pokud se někomu z vás taky líbila a nevěděli jste, o jakou píseň jde, tak už nemusíte hledat. Píseň se jmenuje I'm Not The Girl a zpěvačkou jíž patří je Angela McCluskey.
Pokud jde o ten text, žádný jiný jsem nenašla, a myslím že není uplně přesný..třeba u té druhé sloky, si nemyslím, že tam je 'ground'..ale tak to už je detail ;)i can feel the sound like the rolling sea.
a whisper in the air it will not let me be.
i'm ready to listen
i'm ready to believe

Carrie Underwood - Lessons learned text + překlad

10. listopadu 2010 v 18:52 | roxanne
Už nejsou novinky, co bych přidala...a fotky z natáčení Rozbřesku nepočítám..i když vám je tady určitě později přidám..možná zítra či v pátek.
Tak jsem si pro vás připravila další píseň.Carrie Underwood...znáte? V mém okolí moc lidí ne, ale pokud jde o vás tady, lidi zasvěcené do dění v Hollywoodu a na internetu, tak možná ano.Carrie vyhrála 5. řadu American Idol.Stylem hudby je velice podobná Taylor Swift, delá taky country hudbu(moderní, popovou).Ale pokud to mám říct takto, její hudba je docela na vyšší úrovni, a to hlavně díky jejímu úžasnému hlasu.Přece jen největší předností Taylor je to, že sama své písně skládá, ale hlasově to není žádný..no jak to říct..ona zpívá hezky ale když zpívá Carrie, vyráží to dech a hřeje u srdce...proste Pop idol, stejně jako Kelly Clarkson nebo Leona Lewis..mnohem kvalitnější.Mám Carrie moc ráda..a její hudbu samozřemě.Jsem si téměř jistá, že tohle není poslední píseň, kterou tady od ní dávám, ale důvod proč je první, je ten text, který je prostě dobrý pro život.Říká, že nemáte litovat ničeho, co jste udělali třeba špatně, nebo co vám ublížilo, protože to vše vás posílilo a vzali jsem si z toho ponaučení.Byla to zkušenost.A to mi připadá jako úžasný pohled na život...v jistém smyslu pozitivní;) Prostě co byo to bylo, nezaobírat se zbytečně minulostí a dívat se kupředu.Tato píseň je z jejího prvního alba 'Some hearts'.There's some things that I regret,
Some words I wish had gone unsaid,
Some starts,
That had some bitter endings,
Been some bad times I've been through,
Damage I cannot undo,
Some things,
I wish I could do all all over again,

Lamb - Gabriel text + překlad

8. listopadu 2010 v 23:19 | roxanne
Tahle píseň už tady je, v této rubrice.Ale za prvé, je tam bez překladu ještě, a za druhé..většina z vás tady tou dobou nechodila, takže jste si jí určitě nevšimli.Což by byla velká škoda, je to úžasná píseň s úžasným textem.Mohla bych se zamyslet abych zde zformulovala, o čem ta píseň je..slovy, protože jinak to pochopíte, ale nejsem na rozbory dobrá..zkusila jsem pohledat a dám to dohromady.Vyjadřuje to potřebu a touhu po druhém člověku..můžete dělat všechny věci sami ale nebudete kompletní.Dále jméno Gabriel znamená 'božská síla' ..andělé často mívají tato jména;). Nějak tak, z toho textu si však sami vezměte co chcete.Fantazii se nekladou meze;)

Píseň má i videolkip, ale na youtube není, takže tady - doporučji kouknout, je velice osvobozující;)


I can fly
But I want his wings
I can shine even in the darkness
But I crave the light that he brings
Revel in the songs that he sings
My angel Gabriel

WARNING!

7. listopadu 2010 v 15:35 | roxanne

Právě jsem našla své vlastní překlady na stránce karaoketexty.cz !!!! dost mě to popudilo.Někdo je tam dal bez mého vědomí,.Když z té stránky hodně lidí kopíruje, pak někde narazím na své překlady a...no prostě..chci vás upozornit, že netoleruju žádné kopírování bez zdroje!A ještě k tomu bez mého vědomí!At už ty texty dáváte kamkoliv!Pokud vám to dělá problém, tak si je překládejte sami..

VŠECHNY PŘEKLADY JSOU MÉ VLASTNÍ, TAKŽE KOPÍRUJE POUZE SE ZDROJEM!

Paramore - Careful text+překlad

6. listopadu 2010 v 23:56 | roxanne
Troufám si tvrdit, že tak jako Paramore, mi ještě nikdo k srdci nepřirostl (pokud jde o svět hudby a filmu).Miluju je, vážně miluju..nejde popsat jak moc!Nejvíc miluju Hayley, Joshe(škoda že už se oženil:( :D) a Taylora ♥!:)Myslím, že tady mezi texty a překlady zveřejním všechny jejich texty, tak jako u Demi.Ale ted mám chut na tohle.Píseň Careful je jedna z mých nejoblíbenějších.Z alba Brand new eyes a taky vůbec mám 3 nej (+ Decode, kterou nepočítám).Ale jinak miluju všechny.Nikdy se mi snad neohrajou.Tahle písnička..ach jak je dokonalá.A na její videoklip strašně ráda koukám, není to typický videoklip, jsou tam sestříhané úseky z koncertů(vystoupení právě s touto písní, proto je to tak skvělé), zákulisí natáčení alba, focení a celkově jejich cest atd. a to se mi právě moc líbí.A tenhle text mě prostě povzbuzuje a naplňuje...na netu najdete spoustu překladů této i dalších jejich písní, ale každý to překládá jinak a po svém, a navíc, co bych z toho měla, kdybych skopírovala cizí překlad, ráda to překládám sama, i když jsou na netu třeba překlady lepší.V téhle písni je taky má oblíbená fráze ' disguised as a smile'.Klasika.No takže tady...tohle je srdcovka♥


I settled down
A twisted up frown
Disguised as a smile, well
You would have never known
I had it all but not what i wanted
'cause hope for me was a place uncharted
And overgrown

The Subways - I Want to hear what you have got to say - text+překlad

1. listopadu 2010 v 21:58 | roxanne
Tak ještě něco na dobrou noc;) Znáte The Subways? Jestli ne, je to velká chyba!! Jsou fantastičtí..sama jsem je začala poslouchat nedávno a opravdu jsem si je zamilovala.Je to rocková kapela se 3 členy.Dva kluci a holka.To je první věc co se mi líbí, že zpívají oba..kluk i holka:) A další co na jejich hudbě miluju-působí na mě takovým starším dojmem a přitom je to nové.Mám totiž ráda staré věci ale v novém zpracování, protože dřívější věci(ne jen hudba) jsou ted už nekvalitní.No a tohle je prostě dokonalost.Písničku 'I Want To Hear What You Have Got To Say' úplně miluju!A pokud jde o text...už ten název se mi líbí...působí to na mě..ne přímo depresivně, ale prostě: Tak řekni co říct musíš, už jsem na to připravená.A stejně to bolí...
No a taky si potom poslechněte Rock'n'roll Queen a pak až teprve povídejte, zda je znáte, nebo ne;)
A videoklip je taky skvělej.Nevím zda je oficiální, asi ne, ale líbí se mi:)Another day is here and I am still alive
I say these words aloud, they speak form the inside
And everytime I see you
You just walk away
Still the world is turning

I want to hear what you, what you've got to say
I want to hear what you, what you've got to say
I want to hear what you, what you've got to say
I want to hear what you, what you've got to say

A day to remember - Have faith in me - text + překlad

14. září 2010 v 19:33 | roxanne
Nikdy bych do sebe neřekla, že budu někdy poslouchat takovou hudbu, ale pravda je, že teď ji miluju.Screamo (či jak se tomu ještě říká:D) jsem vždycky fakt nenáviděla, a pořád si v něm vyloženě nelibuju, ale k této kapele(a kapelám jí podobným) už to patří a je to pro mě neodmyslitelná součást jejich hudby.Songy od ADTR jsou fakt perfektní!Většina z vás si je asi nezamiluje, ale myslím, že zrovna tahle písnička se může zalíbit i běžným posluchačům.V tomhle songu byl tzv. 'řev' vynechán.A frontman má fakt úžasný hlas, hezky se poslouchá.Jinak taky hlavně ten text je prostě skvělý, dojemný...:'-) ..ta písnička mě pořád dostává, nikdy se mi neohraje♥Have faith in me
Cause there are things that I've seen I don't believe
So cling to what you know and never let go
You should know things aren't always what they seem

I said I'd never let you go, and I never did
I said I'd never let you fall and I always meant it
If you didn't have this chance then I never did
You'll always find me right there, again

Avril Lavigne - Contagious text + překlad

13. září 2010 v 20:27 | roxanne
Možná vás překvapí, že jsem si z milionů úžasných písniček od Avril vybrala zrovna tuhle, která není moc oblíbená.Souhlasím, že Avril ma plno lepších písní i s lepším textem, ale já chtěla právě tuhle:).Většinu písní z TBDT mám ohranou-nebo už hodně naposlouchanou prostě.A mám strašně ráda právě dvě písně One of those girls a tuhle-Contagious.Zaprvé tahle popisuje takovou hezkou situaci, obyčejnou, ale je to trefné;).A za další, když jsem sama doma, mám vždycky chuť si prostě tyhle dvě písně zazpívat.Prostě zhasnu světla a pustím si ty dvě po sobě jdoucí písničky.Tuhle mám vždy radši, je to takový hezky a jemný závěr....a vzbuzuje ve mně zvláštní pocity...hezké:) Mám tu píseň ráda, a možná jsem ji vybrala i právě proto, že není tak moc oblíbená;) (ale většinou jde o mou momentální náladu, protože co jsem tady popisovala, jsem dělala před chvílí ;D)When you're around I don't know what to do
I do not think that I can wait
To go over and to talk to you
I do not know what I should say

So I walk out in silence
That's when I start to realize
What you bring to my life
Damn this guy can make me cry

Jojo - 'If I wrote a note to God' text + překlad

5. září 2010 v 21:24 | roxanne
Strašně mě zaujala tahle písnička a hlavně tedy její text.Už celkově se mi líbí, že se v ní obrací na Boha, to je takové hluboké.Je to skoro jako motlitba, strašně se mi líbí.If I wrote a note to God
I would speak whats in my soul
I'd ask for all the hate to be swept away,
For love to overflow
If I wrote a note to God
I'd pour my heart out on each page
I'd ask for war to end
For peace to mend this world
I'd say, I'd say, I'd say
 
 

Reklama