Listopad 2010

Demi přeje fanouškům šťastné Díkůvzdání

30. listopadu 2010 v 23:55 | roxanne |  Videa-Others
Objevila se krátká zpráva Demi, kde přeje fanouškům šťastné Díkůvzdání. Demi řekla:,,Chtěla jsem Vám popřát šťastné Díkůvzdání.Jsem velmi, velmi vděčná za všechno a moc si vážím Vaší podpory, kterou mi poskytujete.''
Tohle video nebylo natočeno v léčebně ani během pobytu tam.Zdroj blízky Demi řekl, že zpráva byla natočena před svátky a před nástupem do léčebny (taky vidíte, že Demi tady má ještě světlé vlasy a na posledních fotkáche je měla znovu tmavé).
Taky všechny zprávy, které tvrdí, že Demi byla z léčny propuštěna, nejsou pravdivé.Stále tam je i během Díkůvzdání.


Taylor Swift - If this was a movie text + překlad

30. listopadu 2010 v 19:12 | roxanne |  Lyrics - texty+překlady písní
Překvapivě jsem ted zjistila, že tahle úžasná písnička není na albu Speak now ale je na Speak now deluxe (mám totiž jen to, tak jsem to nevěděla). V těchto zimních dnech, kdy sněží mám prostě náladu na tuhle hudbu...nevím proč..včera jsem měla strašnou chuť pustit si Carrie Underwood...dnes zase Taylor Swift.To její nové album se mi moc líbí.Bylo dokonalé poslouchat ty krásné písně a sledovat jak venku poletuje sníh a do toho ještě svítí sluníčko...jakoby z nebe padaly třpytky.Nabírala jsem do plic ten ledový vzduch, který jen příjemně chladil..a cítila jsem se fajn.Jako v jiném světě...kde je všechno ok.
Líbí se mi všechny písně z toho alba, ale pro teď jsem si vybrala tuhle.Moje další oblíbené jsou zase pomalé:D samozřejmě ne všechny, ale nejradši mám Innocent.ASi nejoblíbenější píseň od Taylor-z těch pomalých hlavně.Ovšem slibovala jsem, že příště už tady tak pomalá píseň nebude.Ona je tahle stejně pomalá, ale ne tak extrémně;) Je moc hezká.Text je takový jednoduchý..ale líbí se mi, protože je to tak pravda, ve filmech je vždy všechno jednodušší...

BTW - nechápu proč, ale všechny verze této písně na youtube jsou posunuty do jiné toniny než originál.Bud jsou moc vysoko, nebo zase nízko(jako tahle)..takže si radši stáhněte normální verzi.štve mě to:D zní to divně


Last night I heard my own heart beating
Sounded like footsteps on my stairs
Six months gone and I'm still reaching
Even though I know you're not there
I was playing back a thousand memories baby
Thinkin bout everything we've been through
Maybe i've been going back too much lately
When time stood still and I had you


Demi o svátcích návštívila rodina

29. listopadu 2010 v 22:19 | roxanne |  Demi-Info
youngandfree.blog.cz
Demi stále bojuje s osobními problémy v léčebně, kde ji také nedávno byla navštívit její rodina během svátků (Díkůvzdání). Její maminka Dianna De La Garza, sestra Dallas Lovato a nevlastní táta  Eddie De La Garza byli viděni na letišti LAX 24.listopadu, když jeli za Demi.
Nedávno se o Demi také zmínila její kamarádka a kolegyně z Camp Rocku, Alyson Stoner.Řekla, že přeje Demi to nejlepší.Oběma holkám je 17 a na turné se dost sblížily.,,Mám Demi velice ráda, byly jsme si na turné opravdu blízké.Je mi líto, že s námi nemohla turné dokončit, ale každý se těší na její návrat a až jí bude lépe.Opravdu se těšíme na to, co všechno Demi v budoucnu dokáže.

COPYRIGHT!

JB tour - Bristow, WA - 12.srpna 2010

29. listopadu 2010 v 21:08 | roxanne |  Tour 2010
Ty první dvě jsou naprosto dokonalé! Prostě jak na té druhé drží ruku fanouška..

Click to view full size imageClick to view full size image


Lindsay Lohan out for her AA meeting - 28.listopadu 2010

29. listopadu 2010 v 15:02 | roxanne |  Lin-paparazzi 2010
Lindsay šla na protialkoholové (protidrogové) sezení

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku


The Making Of ‘Just Tonight’ Music Video

28. listopadu 2010 v 18:43 | roxanne |  Taylor-Video
Video z natáčení videoklipu Just tonight


Ashley out at a yoga class with a friend - 22/11/10

28. listopadu 2010 v 15:12 | roxanne |  paparazzi 2009-2010
Jupí, oba adventní věnce už jsou úspěšně hotovy:D

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Switchfoot - 'You' text + překlad

28. listopadu 2010 v 12:30 | roxanne |  Lyrics - texty+překlady písní
Vážně se omlouvám, že tady zase dávám takovou pomalou písničku:D.Opravdu neposlouchám jen takové...příště už budou snad jiné:D...Tuhle píseň znám z krásného filmu 'A walk to remember' s Mandy Moore a Shanem Westem (on je úžasný:).Je to drama a na šla jsem ho v seznamu filmů, které vás rozpláčou. A píseň - Je to taková ta písnička, kterou můžete celý den poslouchat v kuse a dělat u ní cokoliv..je skvělá, klidná. A text má hezký samořezjmě..není toho v něm moc, ale stačí to.Je to snad o tom, že všechno dobré nechází v druhém člověku a proto jej potřebuje.
   Jinak dnes už je 1. adventní neděle:-O ..ten čas tak letí.Musím dnes udělat adv. věnce:D Za chvli už jdu na to;)


There's always something in the way
There's always something getting through
but it's not me
it's You, it's YouAmazed!:)

27. listopadu 2010 v 22:54 | roxanne |  já:)
youngandfree.blog.cz
Vím že tady nikdo nestojí o moje filmové zážitky, ale já to stejně napíšu:D. Právě jsem se podívala na 17 Again, a uplně mě to dostalo.Nic moc jsem od toho nečekala, a ted jsem uplně nadšená! Opravdu to byl snad nejlepší film (samozřejmě nepočítám Harryho Pottera;)) , který jsem za poslední dobu viděla. No možná kecám, už si nepamatuju co jsem v poslední době viděla, a často bývám nadšená, no ale tohle..bylo to boží! Celý film jsem se nehorázně smála, jako se většinou směju jen u nějakého komediálního seriálu:D:D...byla to uplně sranda..a taky to mělo fakt nádherný příběh.Samozřejmě neskutečný, ale úžasný a dojemný:) A taky herecké obsazení! Zac je fakt hvězda..on vážně není jen nějaký hezounek z High School Musical (štvou mě takové ty předsudky-že je oblíbený jen proto, že je hezký..pak abyste radši nic neříkali), je opravdu talentovaný.Jak to zahrál..byl fantastický!A hlavně na konci, tam mě uplně rozbrečel:D. Ted ho mám zase o moc radši:) A ani nemluvím o tom, jak je sexy! Taky ten jeho styl miluju..samé úžasné košile na jeho skvělém těle:).Jen jak se na záčatku oblíkl podle Federlina:D:D..to bylo vtipný ale vypadal roztomile..no a potom jak přijel tím autem ke škole a vystoupil...áá radši už mlčím:D. A další mí oblíbení herci, Michelle Trachtenberg (mám ji na druhém blogu:) a taky Sterling Knight ze Sonny with a chance:) Tady měl ale naprosto opačnou roli než co hraje v Sonny:D Ještě k Zacovi...opravdu se od HSM hodně vyšvihnul, jsem zvědavá i na jeho nový film 'Charlie st cloud' .No a kdo jste neviděli 17 again...je to taková americká komedie ze střední ale netypická, a má fakt hezký příběh:) Myslím že už jsem všechno řekla...tenhle film se zařadil mezi oblíbené, a už ted se těším, až ho uvidím znovu:D:)
Dnes byl takový fajn filmový den s americkými komediemi.Odpoledne New York minue, později můj další oblíbený film - 'Co ta holka chce' s Amandou Bynes (zrovna poslouchám soundtrack:) a ted 17 again. Bylo to fajn;) Jo a ted se asi ještě půjdu dívat na Basketbalový zápisník s Leonardem DiCapriem...a před ním byl Letec.Dávali dva filmy po sobě s Leem..dobrý:D.
UPDATE - ještě že jsem si večer dala kafe, tak jem vydržela bez zamžourání do konce toho filmu 'Basketbalový zápisník' a ještě vám stíhám poreferovat ( právě je 1:10 ).Byl to teda drsnější závěr mého dnešního komediálního maratonu.Bylo to drama o feťákovi podle skutečné události.Vlastně podle jeho deníku přímo...no a bylo to něco na nervy.Úžasnej film, a ty scény byly tak strašně živý, Leo je jeden z nejlepších herců současnosti (a navíc jsem ho vždycky milovala:)..to se vrývalo pod kůži naprosto, bylo to...no fuj..v dobrým slova smyslu:D. Díval se ještě někdo?:)
A sakra, pořád po větách dopisuju:D Chtěla jsem ještě dodat, že ve středu večer dávají taky Chyť mě když to dokážeš s Leem...ten film patří mezi moje nejoblíbenější..dívám se na něj pokaždé..miluju ho:)

JB tour - Cincinnati, OH - 10.srpna 2010

27. listopadu 2010 v 17:36 | roxanne |  Tour 2010
Ty černé šaty jí opravdu moc sluší! Jinak některé fotky tady jsou fakt suprové..od profesionála..jen pár ale

Click to view full size image

JB tour - Noblesville, IN - 8.srpna 2010

27. listopadu 2010 v 17:22 | roxanne |  Tour 2010
O Demi se logicky stále nic neobjevuje:( chybí mi...ale alespoň se objevily tyhle fotky ze srpnového koncertu v Noblesville a další které přidám hend za chvíli
Připadá mi, že tady má nějaké tmavší vlasy než v té době měla...zvláštní

Click to view full size image

Hayden na procházce v Římě - 21.listopadu 2010

27. listopadu 2010 v 12:26 | roxanne |  Hay-paparazzi 2008-2010
Když už Hayden měla díky natáčení možnost zajet si do Říma, využila toho samozřejmě i k procházce po tomto městě.Ten její bolestný výraz, kyž se dívala na pejsky od jednoho žebráka (myslím že byl)

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku