Duben 2010

Hayden připravuje debutové album

30. dubna 2010 v 22:00 | roxanne |  Hayden - Info
youngandfree.blog.cz
Herečka a hvězda seriálu Hrdinové Hayden Panettiere připravuje své debutové album. Informoval o tom v neděli server Digitalspy.co.uk.

Herečka se hudbě věnuje již delší dobu. V roce 2008 vydala singl Wake Up Call a v minulosti nazpívala několik skladeb pro pořady, které uvádí televize Disney Channel.
"Ráda bych se teď zaměřila na hudbu. Zpívám zhruba tak dlouho, jako se věnuji herectví. Hudbu miluji a konečně bych chtěla být opravdu sama sebou a věnovat se jí," uvedla Hayden.

Herečka zároveň uvedla, že desku připravuje skoro tři roky. "Všechno je to o času, kterého příliš mnoho nemám. Také mě lidé stále berou jako herečku a je těžké se nyní prosadit jako zpěvačka," řekla Hayden.

Herečka a zpěvačka Hayden Leslie Panettiere se narodila v americkém New Yorku. Od dětství ji matka přihlašovala na konkurzy do reklam. Natočila jich více než 50 a v necelých pěti letech byla vybrána do seriálu One Life to Live. Do podvědomí diváků se zapsala díky jedné z titulních rolí v seriálu Hrdinové, kde ztvárnila roztleskávačku Claire.

V roce 1999 byla nominována na cenu Grammy za nejlepší mluvené slovo pro děti, za dabing k filmu Život brouka

zdroj:http://tn.nova.cz

...věděla jsem, že Hayden chce vydat desku, ale myslela jsem, že to odsunula k ledu...ale vidím že ne...ovšem 3 roky je dlouhá doba.Na to CD se těším:) song Wake up call se mi moc líbí a hlavně ten videoklip(btw, ted jsem si uvědomila, že ten chlap z něj hrál v gossip Girl:-O..věděla jsem, že ho znám:D)...i když popravdě řečeno, Hay není nijak úžasná zpěvačka(třeba ve srovnání s Demi) a pro mě je prostě jako herečka(to jí zas jde uplně perfektně!:)..ale na albu bude všechno dokonalé a pak záleží na barvě hlasu a písničkách:) a navíc, určitě se vytrénuje! a zpívat umí..to je samozřejmý..jinak by netočila album že..a viděla jsme live vystoupeníLindsay nafotila provokativní fotky v prádle

30. dubna 2010 v 19:25 | roxanne |  Lindsay - info
Lindsay Lohan šokovala své fanoušky fotkami, které vyvěsila na svůj profil na sociální síti Twitter. Polonahá herečka na nich pózuje v místnosti plné krve. Reakce na tyto obrázky byly spíš kritické. Mnozí je označovali za nevkusné a popsali je jako další důkaz úpadku mladé hvězdy, která bojuje se závislostí na alkoholu.
"To není žádné soft porno, tomu se říká umění," napsala Lohan v reakci na kritiku na svůj profil.
Autorem fotek je Tyler Shields, který je hodlá použít pro svou knihu. "Každý má názor na Lindsay  a já měl minulou noc to potěšení s ní pracovat. Je to velká obdivovatelka umění a jednoduše chtěla něco vytvořit a to je přesně to, co udělala," napsal na svých stránkách Shields.

Lindsay LohanováLindsay Lohanová

CČ↓

,,Lindsay je HIV pozitivní'' - napsal její otec na twitter

30. dubna 2010 v 18:40 | roxanne |  Lindsay - info
youngandfree.blog.cz
Válka mezi otcem a dcerou se přiostřuje a neshody mezi Michaelem Lohanem a Lindsay jsou čím dál tím šílenější.

Přes média na sebe házejí špínu a obviňují se z všelijakých poklesků. Nejnovější bomba, která se nyní objevila na veřejnosti, byla zpráva na internetové síti Twitter. "Moje dcera je HIV pozitivní," napsal tam údajně otec divoké a problémové herečky.
Už v minulosti se Michael netajil tím, že je jeho dcera závislá na lécích a potřebuje profesionální pomoc, jinak jí hrozí smrt. Skutečně je však Lindsay pozitivní? A jsou jejich vztahy natolik vyostřené, že musí podobné informace sdělovat celému světu?
"Já to nepsal, na můj webový účet se dostal hacker, je to jeho práce. Už zjišťujeme, kdo je za to zodpovědný," hájí se Michael. Lindsay je přesvědčená, že podobnými útoky chce její otec vydělat peníze..

no tak to je hnus..kdoví, jeslit to byl opravdu jen hacker...ptz kdyby ne, tak to je opravdu svnistvo od něj!! A samozřejmě tohle není pravda!chudák Lindsay..

zdroj: blesk.cz


Business of Falling in Love

29. dubna 2010 v 21:11 | roxanne |  Layouts
Měsíc..to je strašná doba...tak dlouho tu byl design s Kristen...přesně od 29.3....omluvte že mi to poslední dobou s novými designy tak trvá, ale prostě nemám nápady abych každý tyden tvořila, už mi to ani tak nejde a navíc s tím menu to je opravdu o nervy!Kdyby toho nebylo, tak měním deisngy častěji..no ale co, zase myslím, že to za to stojí.A ted k novému deisgnu.Chtěla jsem něco veselého, barevného, s Hilary a s velkoměstem a prostě něco takového:D...vybrala jsem promofotku z novému filmu Beauty and the Briefcase...jen jsem ji trochu upravila, jinak je originální, ptz nic tam nebylo třeba měnit...má užasnou atmosferu...ten New York za oknem velké kanceláře..dokonalost!No a název? Film se původně měl jmenovat The Business of falling in love ale pak se přejmenoval...mně se ovšem tento název děsně líbil, tak jsem ho použila i jako název designu:) No snad se vám líbí;), předpovídám mu zase dlouhou dobu ppobytu zde:D
Jo a vždycky chci konečně udělat lay tak, abych nechala stránku uprostřed, jenže vždycky to vypadá líp na straně:D:D...hrůza fakt:D

min.design:Bird's twittering

akt.design:Business of Falling in Love
Revival Vintage Boutique Grand Opening - 28/4/10

29. dubna 2010 v 16:44 | roxanne |  Demi-akce 2008-2011
Demi s Joem na otvíračce butiku Revival Vintage...oběma to strašně moc slušelo a dohromady samozřejmě taky:) Demi byla nádherná a taky její outfit!

Click to view full size image

Kristen na letišti v LA - 27.dubna 2010

28. dubna 2010 v 21:42 | roxanne |  Kristen-Paparazzi 2009-2011
Kristen opouštěla Los Angeles a odlétala do Vancouveru aby dotočila, nebo spíš přetočila nějaké sceny z Eclipse :-O...wou...to by mě zajímalo proč asi?:) má už tu uplně dlouhé a hnědé vlasy...možná bude mít jen tu častečnou paruku jako ve Twilight a NM, ale to by musela asi přetočit všechny sceny(a to by nešlo)...stejně jako to zřejmě dělala Emma Robert ve Valentines Day, původně natáčela se svými vlasy a pak když se obarvila(to už ale bylo vše dotočeno) tak natáčela znovu s parukou...což jsem dodnes nepochopila a asi ani nepochopím, ale strašně by mě to zajímalo ptz me to štve, jde to uplně vidět..ovšem na Belle to jde vidět asi víc...

Click to view full size imageClick to view full size image

Kristen na letišti ve Vancouveru - 27/4/10

28. dubna 2010 v 21:35 | roxanne |  Kristen-Paparazzi 2009-2011
Kristen přiletěla do Vancouveru z LA

Click to view full size imageClick to view full size image

MK&Ass leaving a warehouse in North London-24/2/10

28. dubna 2010 v 21:31 | roxanne |  paparazzi 2009-2010
Holky se tu vyskytují v Londýně....těžko říct, jeslit v této chvíli tam ještě jsou, ale už je to 4 dny zpátky, takže asi ne:D...vypadají tu bezva, a Mary-Kate má užasný boty!Ty boží co ted miluju:)

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Lindsay a Ali v Millions of Milkshakes - 26.dubna 2010

28. dubna 2010 v 20:24 | roxanne |  Lin - Akce 2008-2011
Lindsay přišla už podruhé do Millions of Milkshakes....tentokrát ale s Ali...Millions of Milkshakes je vlastně místo, kde si můžete sami namíchat svůj shake podle chuti..tohoto se účastní velké množstí celebrit.Lindsay byla skvěle oblečená a slušelo jí to, ale Ali vypadala opravdu hrozně:(

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Radio Disney Take Over - 20.dubna 2010

28. dubna 2010 v 20:14 | roxanne |  Demi-akce 2008-2011
Demi ve studiu Disney radia

002.jpg

Lindsay and Ali out and about - 26/4/10

28. dubna 2010 v 18:31 | roxanne |  Lin-paparazzi 2010
Lindsay a Ali snadcelý den sledovali paparazzi (i když, to je normálka)...byly někde v LA na jídle s kamarády Markusem a Aaronem..Ali má nějak moc tmavé obočí..nelíbí se mi to na ní...Lindsay ale vypadala fakt skvěle!

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Lindsay na nákupech s Ali - 26.dubna 2010

28. dubna 2010 v 18:14 | roxanne |  Lin-paparazzi 2010
Lindsay zase strávila odpoledne se svou mladší sestrou Ali a vyarzily si na nákupy..Lin to tu fakt moc sluší!Skvělá vizáž i outfit...vypadá líp než Ali i přesto, že jsou si ty dvě tak podobné...ještě když tu mají stejné vlasy uplně:)
Taky koukám, že Lindsay zase trochu přibrala...nebo se mi to možná zdá, ale myslím že ne, koukám že má silnější nohy, ale přesot pořád velice hubené, je to spíš dobře, vypadá tak zdravěji:)

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Emma v TV show JONAS

28. dubna 2010 v 17:51 | roxanne |  Emma-Video
Jonas Brothers mají TV Show Jonas a Emma bude hostovat v jedné epizodě..tady je sneak-peek video..


Ashley going to Yoga class - 29.května 2005

28. dubna 2010 v 17:25 | roxanne |  paparazzi 2005
Ashley si s kamarádkou zašla na joguAshley getting coffee in Malibu - 27.května 2005

28. dubna 2010 v 16:30 | roxanne |  paparazzi 2005
Ashley navštívila přátele a pak zašla na kafe

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Ashley and Bob Saget at Bungalow 8 - 25.května 2005

28. dubna 2010 v 15:40 | roxanne |  paparazzi 2005
Ashley byla v nočním klubu Bungalow 8...jsou jen dvě fotky a Ash je na nich vidět bohužel jen zezadu

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Ashley na nákupech v Soho - 24.května 2005

28. dubna 2010 v 14:55 | roxanne |  paparazzi 2005
Ashley byla nakupovat v Soho s Nicole Richie

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku